Почитувани студенти, заради подобра координација на вашите активности со референтите за студентски прашања, ве замолуваме претходно да ги контактирате на меил.

Студентите кои што студираат на студиските програми: Банкарство, финансии и осигурување, Бизнис економија, Маркетинг, Маркетинг менаџмент, Финансии, Финансиски менаџмент и Здравствен менаџмент, потребно е да се обратат до референтот Антонио Талевски (Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.), додека студентите што студираат на студиските програми Сметководство и ревизија, Сметководство, финансии и ревизија, Меѓународна економија и Менаџмент и претприемништво, потребно е да се обратат до референтот Александар Толев (Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.). Службата за студентски прашања работи секој работен ден, во периодот од 10 до 13 часот.

Ви благодариме на разбирањето.